راه نوین
راه نوین در زمینه یادگیری زبان انگلیسی
برای رسیدن به اهداف مختلف، راه های زیادی وجود دارد. این موضوع درباره یادگیری زبان های خارجی هم صادق است. برای مثال یادگیری زبان انگلیسی با دو روش امکان پذیر است؛ یکی شرکت در کلاس های گروهی و آموزشگاه های زبان و دیگری ثبت نام در دوره های خصوصی که با نام کلاس های خصوصی شناخته می شوند.
قبل
بعدی

فکر می‌کنید اگر تنها یک زبان خارجی بلد بوید جایگاهتان چقدر تغییر می‌کرد؟

کلاس‌های کودک

آموزش زبان کودکان به دو بخش تقسیم می شود. کودکان 3 تا 6 ساله با متد Pockets با زبان انگلیسی آشنا می شوند و کودکان 6 تا 12 سال با متدهای Little frainds و Familly&Freinds زبان انگلیسی را می آموزند.

کلاس‌های نوجوان

نوجوانان 12 ساله تا 18 ساله بسته به سطح سواد انگلیسی شان با دو متد English Plus یا Solutions (جدیدترین متد انتشارات آکسفورد)، زبان انگلیسی را فرا می گیرند. کلاس های مکالمه آزاد نیز برای نوجوانان وجود دارد.

کلاس‌های بزرگسال

افراد بالای 18 سال توسط متد English Result (بهترین متد انتشارات آکسفورد) زبان انگلیسی را فرا می گیرند. همچنین کلاس های مکالمه آزاد و کلاس های انگلیسی در سفر نیز برای رده سنی بزرگسالان وجود دارد.

زبان مهمترین ابزار انسان برای برقراری ارتباط در جامعه است و بدون فهم زبان ارتباط برقرار کردن با دیگران به کاری سخت و پیچیده بدل می شود. پس بسیار مهم است که در جهان امروز که ارتباطات بسیار گسترده شده و از مرزهای شهر و کشورها فراتر رفته است، هر انسانی برای آنکه بتواند فرد موفق تری باشد، دست کم به یک زبان غیر از زبان مادری خودش نیز مسلط باشد و یا آن را آنقدر بشناسد که بتواند بوسیله آن با افراد بیشتری در جهان ارتباط موثر برقرار کند. در کشورهای پیشرفته  یادگیری و آموزش زبان های خارجی ، یادگیری زبان انگلیسی در کشورهای غیر انگلیسی زبان ، از همان دوران ابتدایی بسیار جدی گرفته می شود چرا که اهمیت این موضوع را به خوبی درک کرده اند. اما در کشور ما متاسفانه به دلایلی امر آموزش زبان های خارجی در دستور کار مدارس آنطور که باید قرار نگرفته است و حتا آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان اول جهان نیز چندان الویتی ندارد و  بنابراین آموزشگاه زبان های خارجی این رسالت را بر عهده گرفته اند. در ادامه 18 دلیل که می تواند باعث شود آموزش و یادگیری زبان را جدی بگیریم آورده شده است:

 1. مطالعه زبان خارجی باعث می شود افراد نگرش مثبت تری نسبت به اقوام و فرهنگ های دیگر پیدا کنند.
 2. یادگیری زبان خارجی قدرت تحیل و تفکر را در افراد بالا می برد.
 3. تسلط به یک زبان خارجی فرد را در هر کسب و کاری موفق تر و کارمندان را در محل کارشان ارزشمندتر می‌سازد .
 4. مطالعه زبان های خارجی کمک به شناخت فرهنگ های بیگانه می کند و نیز باعث می شود فرد درک عمیق تری نسبت به فرهنگ خود پیدا کند.
 5. خلاقیت با مطالعه زبان‌های خارجی افزایش‌ می یابد.
 6. فارغ التحصیلان رشته های مختلف، اغلب دوره‌های زبان خارجی را به عنوان بخشی از ارزشمندترین دوره‌ها در کالج (به خاطر مهارت‌های ارتباطی شان که در این دوره ها توسعه یافته‌اند) نام می برند.
 7. یادگیری زبان ، سفر به کشورهای دیگر را راحت تر و لذت بخش تر خواهد کرد.
 8. وقتی یک زبان خارجی را مطالعه می‌کنید، مهارت‌های حل مسئله که با مفاهیم انتزاعی سر و کار دارند، در شما افزایش می یابد.
 9. یادگیری زبان خارجی، موقعیت های بهتری برای فرد در کارهای دولتی، تجارت، دارویی، قانون، فن‌آوری، صنعت، بازاریابی و غیره را فراهم می سازد.
 10. یادگیری زبان دوم مهارت‌ها و دانش و درک شما را در رشته هایی مانند ریاضی، فیزیک، روانشناسی و حتا فلسفه افزایش می دهد.
 11. یادگیری زبان خارجی یک مزیت رقابتی در انتخاب‌های شغلی ایجاد می‌کنند: شخصی که یک زبان بیشتر بداند ارجح تر خواهد بود.
 12. مطالعه زبان خارجی توانایی‌ گوش دادن و همچنین قدرت حافظه را افزایش می‌دهد.
 13. تعامل افراد با دنیای چندفرهنگی امروز با یادگیری زبان دوم راحت تر و بهتر می گردد.
 14. اگر به یک زبان خارجی مسلط باشید، در بازارهای بین المللی کسب و کارتان عملکرد بهتر و موفق تری خواهید داشت.
 15. یادگیری زبان‌های خارجی دید انسان از جهان را گسترش می دهد، باعث افزایش تجربه زیسته شخص می شود و یک فرد انعطاف‌پذیر و بردبار را ایجاد می‌کند.
 16. مطالعه زبان‌های خارجی دیدگاه جهانی را گسترش می‌دهد و موانع بین مردم را که باعث ترس و بدگمانی هستند از بین می برد.
 17. یادگیری زبان خارجی منجر به داشتن حس بهتر نسبت به تنوع فرهنگی می‌شود.
 18. مطالعه زبان‌های خارجی درها را به سمت هنر، موسیقی، رقص، مد، آشپزی، فیلم، فلسفه و سایر علوم باز می‌کند.

همه این ها تنها بخشی از دلایل عمومی هستند که نیاز به یادگیری زبان های خارجی را بوجود می آورند. اما هر کس می تواند دلایل شخصی خودش را نیز داشته باشد. شاید شما به ادبیات و یا سینمای کشور دیگری علاقه داشته باشید و بخواهید کارهایشان را به زبان اصلی دنبال کنید. مثلا خواندن کتاب شازده کوچولو یا کتاب های ویکتور هوگو و رومن گاری به زبان فرانسه، خواندن گوته و هاینریش بُل به زبان آلمانی و حتا دیدن فیلم های هالیوودی به زبان انگلیسی و بدون زیر نویس… یا ممکن است شما از طریق شبکه های اجتماعی با کسی دوست شده باشید و بخواهید بدون واسطه ای به اسم گوگل ترنسلیت (با آن ترجمه فاجعه بار و افتضاح اش) ارتباط برقرار کنید… همانطور که گفتیم دلایل برای یادگیری یک زبان خارجی بسیار است. به هر حال پیشنهاد می کنیم دست کم در یادگیری زبان انگلیسی تردید نکنید و حتا اگر دلیلی ندارید هم از همین امروز شروع کنید به یادگیری زبان انگلیسی، چون بی تردید به کارتان خواهد آمد. اما اگر هنوز تصمیم قطعی نگرفته اید، یا برای انتخاب زبان دوم تان مردد هستید، با همکاران ما در آموزشگاه راه نوین تماس بگیرید تا مشاور و همراه شما در این راه باشیم.

شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی را با آموزشگاه راه نوین تجربه کنید.

شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی را با آموزشگاه راه نوین تجربه کنید.

d8a8d987d8aad8b1db8cd986 d8b1d988d8b4 db8cd8a7d8afdaafdb8cd8b1db8c d8b2d8a8d8a7d986 d8a7d986daafd984db8cd8b3db8c da86db8cd8b3d8aad89f 5fbfa73948b8c تدریس خصوصی
3 دلیل اصلی

چرا که ما مناسب ترین هستیم برای این کار

تجربه

بدون هیچ تردیدی مدرسین ما با تجربه ترین مدرسین در زمینه ی تدریس زبان انگلیسی در سطح کشور و تهران هستند

تحصیلات

تمام مدرسین ما با مدرک معتبر از دانشگاه های معتبر کشور در زمینه ی زبان انگلیسی فارغ التحصیل شده اند

مدارک

مدرسین ما تماما با مدارک معتبر از بزرگترین مراکز معتبر زبان انگلیسی در سطح دنیا برخوردار هستند

سوالات پر تکرار

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی برسانیم.

 در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

آموزشگاه زبان آموزان راه نوین با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان انگلیسی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی تافل و آیلتس، آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی و سایر زبان ها، تدریس خصوصی زبان در منزل،محل کار و آموزشگاه آماده ارائه خدمات در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد. 

همچنین در این موسسه سایر زبان های خارجی مهم دیگر نیز با جدیدترین متد آموزشی توسط اساتید برتر خانم و آقا تدریس می شود. قویترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه یا هزینه بصورت اقساط!

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در آموزشگاه ، محل کار و یا منزل.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل.
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت.
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
 • کلاس های ویژه مکالمه و درک شنیداری.
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری به منزل و محل مورد نظر شما.
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو.
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها) به منزل و محل شما.
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی.
 • هزینه و شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
 • آموزش زبان جهت کودکان بصورت خصوصی توسط اساتید ویژه کودکان برگزار می گردد.

دوره های تخصصی آمادگی شرکت در آزمون های IELTS , TOEFL , GRE , TOLIMO , EPT , MHLE , MCHE , MSRT , UTEP.
– مهارت های اصلی آموزش زبان انگلیسی یعنی مهارت های شنیدن (Listening) , صحبت کردن (Speaking) , خواندن (Reading) و نوشتن (Writing).

در صورتیکه شما از آن دسته از افرادی هستید که نمی خواهید فرصت را از دست بدهید و کیفیت آموزش برای شما اهمیت دارد به شما گرفتن یک معلم خصوصی تضمین شده را توصیه می کنیم .

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. 

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.

اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.

ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

در این مرکز تدریس خصوصی زبان های انگلیسی ، آلمانی ، سوئدی ، فرانسه ، روسی ، ترکی استانبولی ، عربی ، اسپانیایی ، 

ایتالیایی ، چینی ، ژاپنی ، هلندی ، کره ای ، دانمارکی ، ارمنی ، هندی و زبان فارسی برای اتباع خارجی از مبتدی تا پیشرفته بصورت خصوصی عادی و فشرده برگزار میگردد.

آموزش و تدریس زبان انگلیسی و سایر زبان ها در این موسسه بصورت خصوصی و توسط اساتید مجرب و نیز اساتید کادر ویژه و مطرح در سطح آموزشگاه های تهران می باشد و با توجه به هدف زبان آموز از یادگیری زبان مورد نظر وی برگزار می گردد.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب هزینه آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.در ضمن حضور نفر دوم هم از طرف شما در آن کلاس بلامانع است و همان شهریه 1 نفر دریافت می گردد.

نحوه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانها در این موسسه مکالمه محور است و تمرکز روی چهار مهارت اصلی یعنی مکالمه ، فن بیان ، گوش کردن و ارتباطات میباشد .

 در این کلاس ها زبان آموز ترغیب به صحبت کردن میشود ، در کنار آن نکات گرامری گفته شده و سعی در بالابردن دایره لغات میگردد .
در این موسسه کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفره نیز تشکیل میگردد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه و هزینه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. 

در موسسه زبان آموزان راه نوین اساتید با بروزترین متد های آموزش زبان آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان های مختلف بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود صحبت می کنند.

 این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کار چالش برانگیزی است. 

در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد.

 هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. 

اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

نوآوری و تجربه

دو چیزی که بیشتر افراد در نظر می گیرند که آموزشگاه تجربه ی خوبی در تدریس داشته باشد. 

موسسه ی زبان آموزان راه نوین مدت هاست که در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت می کند. 

ما سعی کرده ایم در کارهای خود نوآوری نیز داشته باشیم و از امکانات جدید و مناسب برای ارتقای سطح کار خود استفاده کنیم.

برای مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسی و هم چنین آگاهی از شرایط و 

هزینه ها فقط کافی است از طریق شماره های موجود در این سایت با موسسه زبان آموزان راه نوین تماس حاصل نمایید.

آخرین مطالب مجله ی راه نوین